نکاتی برای سقط جنین

دانستنی‌هایی درباره سقط جنین و عوارض آن

سقط جنین اگر عمداً باشد از جمله موضوعاتی است که در مورد اخلاقی بودن یا نبودن آن در جهان بحث‌های زیادی در جریان است. سقط اصطلاحی است که به مرگ جنین قبل از بیست هفته بارداری گفته میشود.

راههای بهبود کیفیت اسپرم

راههای بهبود کیفیت اسپرم و تقویت آن برای بارداری سالم

علم پزشکی مردان توصیه می کند که پیش از اقدام برای باردار شدن زن یک سری نکات مهم را رعایت کنید تا کیفیت اسپرم برای بارداری و سلامت نوزادی که در ادامه به دنیا می‌آید در بالاترین حد خود قرار گرفته باشد.

پیشگیری از ویار بارداری

توصیه‌های تغذیه‌ای برای ویار دوران بارداری

نحوه مدیریت رژیم غذایی مادر در طول بارداری می تواند ویار دوران بارداری را تا حد زیادی کاهش دهد. در این مطلب توصیه های تغذیه ای برای مدیریت هر چه بهتر این دوران آمده است.

آشنایی با دستگاه تناسلی

آشنایی با دستگاه تناسلی مرد و دستگاه تناسلی زن

آشنایی با دستگاه تناسلی مرد و زن و نحوه عملکرد دستگاه تناسلی در بدن در این مطلب شرح داده شده است. همچنین آگاهی زوجین در این مورد کمک می‌کند تا روابط زناشویی و باروری سالم‌تری را تجربه کنند.

انتخاب جنسیت نوزاد

چند روش تعیین جنسیت نوزاد به همراه معایب و مزایای آنها

روشهای پیشگیری از بارداری

انواع روش‌های پیشگیری از بارداری

انواع روشهای پیشگیری از بارداری عبارتند از روش هورمونی، داخل رحمی، موانع مکانیک، شیمیایی، فیزیولوژیک و تحکیم سازی که به شرح تمام موارد را در این مطلب آورده‌ایم.

تربیت دختران و پسران

چند نکته مهم درباره تفاوتهای تربیتی پسران و دختران

با توجه به خصوصیات متفاوت پسران و دختران تربیت پسران با دختران متفاوت است، اگر چه نمی‌توان به طور دقیق تعیین کرد تربیت پسرها مشکل تر است یا دخترها اما پرورش فرزند پسر همیشه با فرزند دختر تفاوت دارد.

تاثیر میوه و سبزیجات برجنین

تاثیر میوه و سبزیجات در تعیین جنسیت جنین

مصرف غذاهایی که منابع غنی از دو ماده معدنی کلسیم و منگنز هستند مثل میوه و سبزیجات سبز رنگ پیش از باردار شدن احتمال به دنیا آوردن فرزند دختر را افزایش می‌دهند.

انواع روشهای تعیین جنسیت

انواع روشهای تعیین جنسیت نوزاد قبل از بارداری

باید توجه داشت که هیچ روش قطعی برای تعیین جنسیت جنین وجود ندارد و حتی با استفاده از پیشرفته ترین روش‌ها امکان تعیین جنسیت نوزاد به ۱۰۰ درصد نمی‌رسد.

دلایل تمایل به تغییر جنسیت

دلایل گرایش فرزند دختر به تغییر جنسیت

اگر با ظاهر آراسته و لباسهای شیک زنانه در خانه مشغول فعالیت‌های عادیتان نشوید، احتمالاً دختران تمایل به تغییر جنسیت پیدا می‌کند و از پذیرش جنس خود سرباز می‌زنند.